Dzięki stylizacji paznokci metodą tytanową, możliwe staje się uzyskanie najmodniejszych kolorów i długo utrzymującego się połysku i zdrowych paznokci.


prev next

Piękne i zadbane paznokcie, to coś, co chciałaby mieć każda z nas. Niestety, nie zawsze jest to jednak proste. Paznokcie delikatne, łamiące się, rozdwajające, kruche nie ułatwiają zadania. Różne rodzaje manicure jedynie maskują problem. Manicure tytanowy pomaga je rozwiązać.

Manicure tytanowy jest mało inwazyjny, przyjazny i delikatny w obejściu z naturalną płytką paznokcia. Produkty używane do stylizacji tytanowej są wzbogacone o dwutlenek tytanu, wapń i witaminy ( między innymi: D3, A, E). Właśnie dzięki tym składnikom paznokcie stają się mocniejsze i zdrowsze z każdym wykonanym manicure.

Metoda tytanowa polega na aplikowaniu, przy pomocy bazy z witaminami , kolorowych pudrów na płytkę paznokcia. Powstały manicure wysycha sam, bez użycia ani lampy LED ani UV. Całkowite wyschnięcie paznokci trwa około 20 sek. Tylko tyle wystarczy by cieszyć się długotrwałym kolorem i połyskiem i zdrowymi paznokciami.
Zdejmowanie manicure tytanowego jest bardzo delikatne. Po nadpiłowaniu wierzchniej warstwy, namaczamy kolor w zmywaczu. Po 15 minutach zdejmujemy kolor, ewentualnie wygładzamy płytkę delikatną polerką.

Magia pudrów tytanowych NuGenesis dla piękna Twoich paznokci.
Niepowtarzalna jakość idzie dalej niż kiedykolwiek wcześniej.