prev next

Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego wykonuje mgr. Dorota Michalska, absolwentka Kosmetologii Bioestetycznej, właścicielka Studia Perfect Visage w Sierakowicach. Pani Dorota współpracuje również z licznymi gabinetami w woj. pomorskim i zachodniopomorskim, a także ze studiami w Szkocji.

 Prace Pani Doroty można obejrzeć na:

www.facebook.com/pages/Perfect-Visage

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na codzienny makijaż, lub nie lubią się malować. Jest to także doskonały sposób na podkreślenie swojej urody, lub zatuszowanie jej drobnych wad (np. asymetria brwi lub ust).

Polega on na wprowadzeniu w górne warstwy skóry, za pomocą małej sterylnej igły, hipoalergicznych pigmentów. Każdy makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Pigment utrzymuje się w skórze od trzech do pięciu lat (w zależności od nasycenia koloru, rodzaju skóry, ekspozycji na słońce oraz zabiegów kosmetycznych, którym poddaje się klientka). Po upływie tego czasu, kolor zaczyna stopniowo blaknąć, aż do całkowitego wyłuszczenia.

Przed zabiegiem dobrze jest wykonać delikatny peeling pigmentowanej okolicy. Ponieważ makijaż permanentny różni się od tatuażu zarówno rodzajami używanych pigmentów, jak i głębokością ich wprowadzania, częściowo wyłuszcza się w trakcie gojenia. Stopień wyłuszczania pigmentu zależy między innymi od grubości skóry, pielęgnacji po zabiegu, oraz głębokości na którą pigment jest wprowadzany. Dlatego dla uzyskania pożądanego efektu potrzebne są dwa do trzech zabiegów.

Zaraz po zabiegu efekt kolorystyczny jest bardzo intensywny, a pigmentowany obszar może być opuchnięty. Opuchlizna znika zazwyczaj po dobie od zabiegu, a kolor odrobinę jaśnieje w miarę postępu procesu gojenia.


Makijaż Permanentny Brwi

Makijażem permanentnym możemy zarówno skorygować kształt, jak i zagęścić lub przyciemnić brwi. Przed każdym zabiegiem, indywidualnie dla każdej klientki, dobierany jest kształt brwi, a także kolor pigmentu. Makijaż może być wykonywany metodą:

  - mechaniczną- wypełniamy całą pożądaną powierzchnię skóry dobranym pigmentem, rezultatem jest bardzo intensywny efekt kolorystyczny.    - piórkową- zabieg polega na uzupełnianiu włosków bardzo cienką igłą, co daje bardzo naturalny efekt.

 

Makijaż Permanentny Oczu

Makijaż permanentny oczu wykonywany jest metodą mechaniczną. Może dotyczyć zarówno górnej jak i dolnej powieki. Dzięki niemu podkreślamy kształt i wzmacniamy oprawę oka, zarówno poprzez zagęszczenie rzęs, gdzie pigment wprowadza się jedynie na ich linii, jak i uzyskać efekt eyelinera przy pomocy grubszej kreski. Kształt kresek dobierany jest indywidualnie dla każdej klientki.


Makijaż Permanentny Ust

Makijaż permanentny ust może obejmować sam kontur ust, dodatkowo możliwe jest również ich cieniowanie, co daje delikatny efekt kolorystyczny, lub całkowite wypełnienie. Kolor pigmentu dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdej klientki przed zabiegiem. Kolor pigmentu może być zbliżony do naturalnego, co daje efekt ich podkreślenia, jak i pogłębiony, efekt pomalowanych ust. Makijażem nadajemy ustom pożądany kształt a także możemy je powiększyć (do trzech mm.). Kształt, tak samo jak pigment dobierany jest indywidualnie przed wykonaniem zabiegu.

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Zabieg modelowanie i powiększanie ust jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Użycie kwasu hialuronowego Aliaxin FL, umożliwia osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Podobnie jak modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek oraz wolumetria twarzy są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Do wypełniania zmarszczek używany jest kwas hialuronowy Aliaxin GP, lub Aliaxin SR, do Wolumetrii Aliaxin EV. Producentem wszystkich rodzajów kwasu Aliaxin jest szwajcarskie laboratorium IBSA. Poszczególne rodzaje kwasów różnią się zarówno gęstością, jak i stopniem usieciowienia kwasu.

Mezoterapia osoczem bogato płytkowym

Osocze bogato płytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej od klienta/ klientki bezpośrednio przed zabiegiem (krew pobierana jest przez pielęgniarkę). Tak otrzymany koncentrat podawany jest za pomocą mezoterapii igłowej.

Mezoterapia osoczem bogato płytkowym wykorzystuje naturalne zdolności regeneracyjne organizmu. Pobudzone zostają procesy naprawy tkanek, fibroblasty tworzą nowy kolagen, a komórki macierzyste zostają aktywowane.

Skóra w rezultacie staje się bardziej elastyczna i napięta. Poprawia się jej ukrwienie i koloryt. Dodatkowo ulegają spłyceniu zmarszczki i bruzdy.

Ceny

Brwi                         600,00 zł 

Kreska Dolna                    300,00 zł
Kreska Górna                     350,00 zł 

Kontur ust                       550,00 zł
Cieniowanie Ust                    650,00 zł
Kontur ust z wypełnieniem             700,00 zł
Liplight                          200,00 zł

Wypełniacze

Powiększanie ust kwasem Aliaxin FL              750,00 zł/ ml.
Wypełnianie zmarszczek kwasem                    700,00 zł/ml.
Aliaxin SR, GP
Wolumetria twarzy                           700,00 zł/ml.
Lipoliza iniekcyjna                       250,00 zł/ amp.


Rewitalizacja kwasem hialuronowym Viscoderm 0,8/ 1,6.              200,00 zł/ml.

Nici POD

                       1 nić / 80,00 zł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.